Asztalitenisz eredmények 2023

Lány Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum
II. Báthory István Elméleti Líceum
III. Áprily Lajos Főgimnázium
Fiú Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum
II. Kölcsey Ferenc Főgimnázium
III. Báthory István Elméleti Líceum
Vegyes páros Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum
II. Báthory István Elméleti Líceum
III. Áprily Lajos Főgimnázium

Asztalitenisz eredmények 2022

Lány Helyezés Iskola
I. Tamási Áron Gimnázium Bartha Fruzsina
II. Báthory István Elméleti Líceum Néda Zsófia
III. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Nagy Adél Réka
Fiú Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Magyari Norbert
II. Báthory István Elméleti Líceum Filep Balázs
III. Kölcsey Ferenc Főgimnázium Hutton Richard Máté
Vegyes páros Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum
II. Báthory István Elméleti Líceum
III. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum

Asztalitenisz eredmények 2019

Lány Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fischer Anna-Gabriella
II. Báthory István Elméleti Líceum Kovács Emese
III. Bethlen Gábor Kollégium Dobai Gabriella
Fiú Helyezés Iskola
I. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Korábián Tamás
II. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Farkas Bence
III. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kiss Zoltán
Vegyes páros Helyezés Iskola
I. Apáczai Csere János Elméleti Líceum
II. Tamási Áron Gimnázium
III. Bolyai Farkas Elméleti Líceum

Asztalitenisz eredmények 2018

Lány Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fischer Anna
II. Bethlen Gábor Kollégium Dobai Gabriella
III. Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vajnay Dorottya
Fiú Helyezés Iskola
I. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Badocz Szilárd Zsolt
II. Apáczai Csere János Elméleti Korábián Tamás
III. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Farkas Bence
Vegyes páros Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Farkas Bence
Varga Krisztina
II. Apáczai Csere János Elméleti Korábián Tamás
Trombitás Dorottya
III. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Bardocz Szilárd Zsolt
Kászoni Henrietta Beáta

Asztalitenisz eredmények 2017

Lány Helyezés Iskola
I. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Brasai Izolda
II. Segítő Mária Gimnázium András Timea
III. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Ágopcsa Éva
Fiú Helyezés Iskola
I. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Bardocz Szilárd Zsolt
II. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Korabian Tamás
III. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Farkas Bence
Vegyes páros Helyezés Iskola
I. Bolyai Farkas Elméleti Líceum Farkas Bence
Varga Krisztina
II. Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Bardocz Szilárd Zsolt
Brasai Izolda
III. Apáczai Csere János Elméleti Líceum Ágopcsa Éva
Korabián Tamás

 

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.