Eredmények
2017 ASZTALITENISZ Program

 

S.sz  Lány Asztalitenisz I Meccs II. Meccs III. Meccs Össz Pontok
1 Ágopcsa Éva 0 0 1 1
2 Brasai Izolda 1 1 1 3
3 András Timea 0 1 1 2
4 Zolyomi Ágota 0 0 0 0

 

S.sz Lány Asztalitenisz Eredmények
1 Ágopcsa Éva Brasai Izolda 0-3
2 András Timea Zolyomi Ágota 3-0
3 Ágopcsa Éva András Timea 0-3
4 Brasai Izolda Zolyomi Ágota 3-0
5 Ágopcsa Éva Zolyomi Ágota 3-0
6 Brasai Izolda András Timea 3-0

 

S.sz Fiú Asztalitenisz I. Meccs II. Meccs III. Meccs IV. Meccs V. Meccs VI. Meccs Össz Pontok
1 Bardocz Szilárd 1 1 1 0 1 1 5
2 Farkas Bence 0 1 1 1 1 1 5
3 Bányász Zoltán 0 0 1 0 0 1 2
4 Berekméri Nándor 0 0 0 0 0 1 1
5 Korabian Tamás 1 0 1 1 1 1 5
6 Konya Elöd 0 0 1 1 0 1 3
7 Szilveszter Mátyás 0 0 0 1 0 0 1

 

S.sz Meccsek Fiú Asztalitenisz Meccs eredménye
1 1.Meccs Bardocz Szilárd Farkas Bence 3 – 0
2 2.Meccs Bardocz Szilárd Bányász Zoltán 3 – 0
3 3.Meccs Bardocz Szilárd Berekméri Nándor 3 – 0
4 4.Meccs Bardocz Szilárd Korabián Tamás 3 – 0
5 5.Meccs Bardocz Szilárd Konya Elöd 1 – 3
6 6.Meccs Bardocz Szilárd Szilveszter Mátyás 3 – 0
7 2.Meccs Farkas Bence Bányász Zoltán 3 – 0
8 3.Meccs Farkas Bence Berekméri Nándor 3 – 0
9 4.Meccs Farkas Bence Korabián Tamás 3 – 1
10 5.Meccs Farkas Bence Konya Elöd 3 – 0
11 6.Meccs Farkas Bence Szilveszter Mátyás 3 – 0
12 3.Meccs Bányász Zoltán Berekméri Nándor 3 – 0
13 4.Meccs Bányász Zoltán Korabián Tamás 0 – 3
14 5.Meccs Bányász Zoltán Konya Elöd 0 – 3
15 6.Meccs Bányász Zoltán Szilveszter Mátyás 3 – 0
16 4.Meccs Berekméri Nándor Korabián Tamás 0 – 3
17 5.Meccs Berekméri Nándor Konya Elöd 0 – 3
18 6.Meccs Berekméri Nándor Szilveszter Mátyás 0 – 3
19 5.Meccs Korabián Tamás Konya Elöd 3 – 1
20 6.Meccs Korabián Tamás Szilveszter Mátyás 3 – 0
21 6.Meccs Konya Elöd Szilveszter Mátyás 3 – 0

 

S.sz Vegyes Páros I. Meccs II. Meccs Össz Pontok
1 Ágopcsa Éva 0 0 0
Korabian Tamás
2 Farkas Bence 1 1 2
Varga Krisztina
3 Bardocz Szilárd Zsolt 1 0 1
Brasai Izola

 

S.sz Vegyes Páros Eredmények
1 Ágopcsa Éva Farkas Bence 0-3
Korabian Tamás Varga Krisztina
2 Ágopcsa Éva Bardocz Szilárd Zsolt 3-1
Korabian Tamás Brasai Izola
3 Farkas Bence Bardocz Szilárd Zsolt 3-0
Varga Krisztina Brasai Izola
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.