Eredmények
2019 ASZTALITENISZ Program
Asztalitenisz Lányok A csoport
A1 Vajnay Dorottya Kölcsey Ferenc Főgimnázium
A2 Balló Ottilia Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
A3 Fischer Anna-Gabriella Bolyai Farkas Elméleti Líceum
A4 Trombitás Dorottya Apáczai Csere János Elméleti Líceum
A5 KOVÁCS EMESE Báthory István Elméleti Líceum
Asztalitenisz Lányok B csoport
B1 Szatmári Eszter János Zsigmond Unitárius Kollégium
B2 Forró Fanni Segítő Mária Római Katolikus Gimnázium
B3 Henter Szende Bolyai Farkas Elméleti Líceum
B4 Dobai Gabriella Bethlen Gábor Kollégium
B5 Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum
Asztalitenisz Fiúk A csoport
A1 Hutton Richárd Máté Kölcsey Ferenc Főgimnázium
A2 FILEP BALÁZS Báthory István Elméleti Líceum
A3 Forró Alpár János Zsigmond Unitárius Kollégium
A4 Sándor Bence II.Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum
A5 Fazakas Bencze Bartók Béla Elméleti Líceum
Asztalitenisz Fiúk B csoport
B1 Korábián Tamás Apáczai Csere János Elméleti Líceum
B2 Kiss Zoltán Bolyai Farkas Elméleti Líceum
B3 Jenei Barnabás Tamási Áron Gimnázium
B4 Nagy Károly Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
Asztelitenisz Vegyes páros A csoport
A1 Hutton Richárd Máté Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Vajnay Dorottya Kölcsey Ferenc Főgimnázium
A2 Ágopcsa Éva Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Korábián Tamás Apáczai Csere János Elméleti Líceum
A3 Balló Ottilia Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
Nagy Károly Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
A4 Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum
Fazakas Bencze Bartók Béla Elméleti Líceum
Asztelitenisz Vegyes páros B csoport
B1 Filep Balázs Báthory István Elméleti Líceum
Kovács Emese Báthory István Elméleti Líceum
B2 Szatmári Eszter János Zsigmond Unitárius Kollégium
Forró Alpár János Zsigmond Unitárius Kollégium
B3 Varga Krisztina Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Farkas Bence Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Asztalitenisz
S.sz Óra I. asztal II. asztal III. asztal IV. asztal
10:00-10:30 Bemelegítés
1 10:30 Fiúk Hutton/Filep Fiúk Forró/Sándor Lányok Vajnay/Balló Lányok Fischer/Trombitás
2 10:45 Fiúk Korábián/Kiss Fiúk Jenei/Nagy Lányok Szatmári/Forró Lányok Henter/Dobai
3 11:00 Fiúk Hutton/Forró Fiúk Filep/Fazakas Lányok Vajnay/Fischer Lányok Balló/Kovács
4 11:15 Fiúk Korábián/Jenei Fiúk Kiss/Nagy Lányok Szatmári/Henter Lányok Forró/Orosz
5 11:30 Fiúk Hutton/Sándor Fiúk Forró/Fazakas Lányok Vajnay/Trombitás Lányok Fischer/Kovács
6 11:45 Fiúk Korábiána/Nagy Fiúk Kiss/Jenei Lányok Szatmári/Dobai Lányok Henter/Orosz
7 12:00 Fiúk Hutton/Fazakas Fiúk Filep/Sándor Lányok Vajnay/Kovács Lányok Balló/Trombitás
8 12:15 FiúkFilep/Forró FiúkSándor/Fazakas Lányok Szatmári/Orosz Lányok Forró/Dobai
9 12:30 Fiúk Balló/Fischer Lányok Trombitás/Kovács Lányok Forró/Henter Lányok Dobai/Orosz
10 12:50 Fiúk elődöntő A.I-B.II Fiúk elődöntő A.II-B.I Lányok elődöntő A.I-B.II Lányok elődöntő A.II-B.I
11 13:10 Fiúk döntő Fiúk bronzmeccs Lányok döntő Lányok bronzmeccs
12 13:30 Vegyes Kölcsey Ferenc Főgimnázium/Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum/Bartók Béla Elméleti Líceum Vegyes Báthory István Elméleti Líceum/János Zsigmond Unitárius Kollégium
13 13:45 Vegyes Kölcsey Ferenc Főgimnázium/Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Vegyes Apáczai Csere János Elméleti Líceum/Bartók Béla Elméleti Líceum Vegyes Báthory István Elméleti Líceum/Bolyai Farkas Elméleti Líceum
14 14:00 Vegyes Kölcsey Ferenc Főgimnázium/Bartók Béla Elméleti Líceum Vegyes Apáczai Csere János Elméleti Líceum/Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Vegyes János Zsigmond Unitárius Kollégium/Bolyai Farkas Elméleti Líceum
15 14:20 Vegyes elődöntő A.I-B.II Vegyes elődöntő A.II-B.I
16 14:40 Vegyes Döntő Vegyes Bronzmeccs
17 15:00 Dijazás
2018 ASZTALITENISZ Program
Asztalitenisz
Fiúk
Birtalan Bence Korábián Tamás
Bardocz Szilárd Zsolt Kovacs Robert
Gál Sándor Bányász Zoltán
Orosz Ervin Farkas Bence
Asztalitenisz
Lányok
Trombitás Dorottya Ágopcsa Éva
Dobai Gabriella Forró Fanni
Kászoni Henrietta Beáta Fischer Anna
Kinsces Sarolta Kinga Vajnay Dorottya
Asztalitenisz
Vegyes páros
Domokos Kázmér Szakközépiskola Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Baróti Szabó Dávid Technologiai Liceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Eredmények
I. asztal Eredmények II. asztal Eredmények
Fiúk Bardocz Szilárd Zsolt Birtalan Bence 2-0 Lányok Dobai Gabriella Trombitás Dorottya 2-0
Fiúk Gál Sándor Orosz Ervin 0-2 Lányok Kászoni Henrietta Beáta Kinsces Sarolta Kinga 2-0
Fiúk Kovacs Robert Korábián Tamás 0-2 Lányok Forró Fanni Ágopcsa Éva 1-2
Fiúk Bányász Zoltán Farkas Bence 0-2 Lányok Fischer Anna Vajnay Dorottya 2-0
Fiúk Birtalan Bence Gál Sándor 2-0 Lányok Trombitás Dorottya Kászoni Henrietta Beáta 0-2
Fiúk Bardocz Szilárd Zsolt Orosz Ervin 2-0 Lányok Dobai Gabriella Kinsces Sarolta Kinga 2-0
Fiúk Korábián Tamás Bányász Zoltán 2-0 Lányok Ágopcsa Éva Fischer Anna 0-2
Fiúk Kovacs Robert Farkas Bence 0-2 Lányok Forró Fanni Vajnay Dorottya 0-2
Fiúk Orosz Ervin Birtalan Bence 2-0 Lányok Kinsces Sarolta Kinga Trombitás Dorottya 0-2
Fiúk Gál Sándor Bardocz Szilárd Zsolt 0-2 Lányok Kászoni Henrietta Beáta Dobai Gabriella 0-2
Fiúk Farkas Bence Korábián Tamás 0-2 Lányok Vajnay Dorottya Ágopcsa Éva 2-0
Fiúk Bányász Zoltán Kovacs Robert 2-0 Lányok Fischer Anna Forró Fanni 2-0
Fiúk Korábián Tamás Birtalan Bence 2-0 Lányok Ágopcsa Éva Trombitás Dorottya 2-0
Fiúk Kovacs Robert Bardocz Szilárd Zsolt 0-2 Lányok Forró Fanni Dobai Gabriella 1-2
Fiúk Bányász Zoltán Gál Sándor 2-0 Lányok Fischer Anna Kászoni Henrietta Beáta 2-1
Fiúk Farkas Bence Orosz Ervin 2-0 Lányok Vajnay Dorottya Kinsces Sarolta Kinga 2-0
Fiúk Birtalan Bence Kovacs Robert 2-0 Lányok Trombitás Dorottya Forró Fanni 0-2
Fiúk Bardocz Szilárd Zsolt Bányász Zoltán 2-0 Lányok Dobai Gabriella Fischer Anna 0-2
Fiúk Gál Sándor Farkas Bence 0-2 Lányok Kászoni Henrietta Beáta Vajnay Dorottya 1-2
Fiúk Orosz Ervin Korábián Tamás 0-2 Lányok Kinsces Sarolta Kinga Ágopcsa Éva 0-2
Fiúk Birtalan Bence Bányász Zoltán 0-2 Lányok Trombitás Dorottya Fischer Anna 0-2
Fiúk Bardocz Szilárd Zsolt Farkas Bence 1-2 Lányok Dobai Gabriella Vajnay Dorottya 1-2
Fiúk Gál Sándor Korábián Tamás 0-2 Lányok Kászoni Henrietta Beáta Ágopcsa Éva 0-2
Fiúk Orosz Ervin Kovacs Robert 2-0 Lányok Kinsces Sarolta Kinga Forró Fanni 0-2
Fiúk Farkas Bence Birtalan Bence 2-0 Lányok Vajnay Dorottya Trombitás Dorottya 2-0
Fiúk Korábián Tamás Bardocz Szilárd Zsolt 0-2 Lányok Ágopcsa Éva Dobai Gabriella 1-2
Fiúk Kovacs Robert Gál Sándor 2-0 Lányok Forró Fanni Kászoni Henrietta Beáta 2-0
Fiúk Bányász Zoltán Orosz Ervin 2-0 Lányok Fischer Anna Kinsces Sarolta Kinga
Vegyes páros Domokos Kázmér Szakközépiskola Baróti Szabó Dávid Technologiai Liceum 0-2 Vegyes páros Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium 2-0
Vegyes páros Domokos Kázmér Szakközépiskola Bolyai Farkas Elméleti Líceum 0-2 Vegyes páros Baróti Szabó Dávid Technologiai Liceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum 0-2
Vegyes páros Domokos Kázmér Szakközépiskola Kölcsey Ferenc Főgimnázium 0-2 Vegyes páros Bolyai Farkas Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum 2-0
Vegyes páros Domokos Kázmér Szakközépiskola Apáczai Csere János Elméleti Líceum 0-2 Vegyes páros Baróti Szabó Dávid Technologiai Liceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium 2-0
Vegyes páros Baróti Szabó Dávid Technologiai Liceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum 0-2 Vegyes páros Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum 0-2
2017 ASZTALITENISZ Program
S.sz  Lány Asztalitenisz I Meccs II. Meccs III. Meccs Össz Pontok
1 Ágopcsa Éva 0 0 1 1
2 Brasai Izolda 1 1 1 3
3 András Timea 0 1 1 2
4 Zolyomi Ágota 0 0 0 0
S.sz Lány Asztalitenisz Eredmények
1 Ágopcsa Éva Brasai Izolda 0-3
2 András Timea Zolyomi Ágota 3-0
3 Ágopcsa Éva András Timea 0-3
4 Brasai Izolda Zolyomi Ágota 3-0
5 Ágopcsa Éva Zolyomi Ágota 3-0
6 Brasai Izolda András Timea 3-0
S.sz Fiú Asztalitenisz I. Meccs II. Meccs III. Meccs IV. Meccs V. Meccs VI. Meccs Össz Pontok
1 Bardocz Szilárd 1 1 1 0 1 1 5
2 Farkas Bence 0 1 1 1 1 1 5
3 Bányász Zoltán 0 0 1 0 0 1 2
4 Berekméri Nándor 0 0 0 0 0 1 1
5 Korabian Tamás 1 0 1 1 1 1 5
6 Konya Elöd 0 0 1 1 0 1 3
7 Szilveszter Mátyás 0 0 0 1 0 0 1
S.sz Meccsek Fiú Asztalitenisz Meccs eredménye
1 1.Meccs Bardocz Szilárd Farkas Bence 3 – 0
2 2.Meccs Bardocz Szilárd Bányász Zoltán 3 – 0
3 3.Meccs Bardocz Szilárd Berekméri Nándor 3 – 0
4 4.Meccs Bardocz Szilárd Korabián Tamás 3 – 0
5 5.Meccs Bardocz Szilárd Konya Elöd 1 – 3
6 6.Meccs Bardocz Szilárd Szilveszter Mátyás 3 – 0
7 2.Meccs Farkas Bence Bányász Zoltán 3 – 0
8 3.Meccs Farkas Bence Berekméri Nándor 3 – 0
9 4.Meccs Farkas Bence Korabián Tamás 3 – 1
10 5.Meccs Farkas Bence Konya Elöd 3 – 0
11 6.Meccs Farkas Bence Szilveszter Mátyás 3 – 0
12 3.Meccs Bányász Zoltán Berekméri Nándor 3 – 0
13 4.Meccs Bányász Zoltán Korabián Tamás 0 – 3
14 5.Meccs Bányász Zoltán Konya Elöd 0 – 3
15 6.Meccs Bányász Zoltán Szilveszter Mátyás 3 – 0
16 4.Meccs Berekméri Nándor Korabián Tamás 0 – 3
17 5.Meccs Berekméri Nándor Konya Elöd 0 – 3
18 6.Meccs Berekméri Nándor Szilveszter Mátyás 0 – 3
19 5.Meccs Korabián Tamás Konya Elöd 3 – 1
20 6.Meccs Korabián Tamás Szilveszter Mátyás 3 – 0
21 6.Meccs Konya Elöd Szilveszter Mátyás 3 – 0
S.sz Vegyes Páros I. Meccs II. Meccs Össz Pontok
1 Ágopcsa Éva 0 0 0
Korabian Tamás
2 Farkas Bence 1 1 2
Varga Krisztina
3 Bardocz Szilárd Zsolt 1 0 1
Brasai Izola
S.sz Vegyes Páros Eredmények
1 Ágopcsa Éva Farkas Bence 0-3
Korabian Tamás Varga Krisztina
2 Ágopcsa Éva Bardocz Szilárd Zsolt 3-1
Korabian Tamás Brasai Izola
3 Farkas Bence Bardocz Szilárd Zsolt 3-0
Varga Krisztina Brasai Izola
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.