Eredmények
2018 Atlétika Program

 

2018. Atlétika Program Szerda, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark, Atlétika pálya
12:05 80 m síkfutás (lányok) első előfutam
80 m síkfutás (lányok) második előfutam
80 m síkfutás (lányok) harmadik előfutam
12:15 100 m síkfutás (fiúk) első előfutam
100 m síkfutás (fiúk) második előfutam
100 m síkfutás (fiúk) harmadik előfutam
12:30 Távolugrás Fiúk
12:30 Súlylökés Lányok
13:00 Távolugrás Lányok
13:00 Súlylökés Fiúk
13:30 80 m síkfutás (lányok) Döntő
13:40 100 m síkfutás (fiúk) Döntő
14:00 800 m (lányok) Döntő
14:10 1000 m (fiúk) Döntő
14:20 4×100 m váltó
14:50 Díjkiosztás

 

 

2017 ATLÉTIKA Program

 

IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK ATLÉTIKA PÁLYA
Szerda, szeptember 20.
   
10.30-11.00 bemelegítés    
     
11,00 80 m síkfutás 1. előfutam Lányok
80 m síkfutás 2. előfutam Lányok
11,10 100 m síkfutás 1. előfutam Fiúk
100 m síkfutás 2. előfutam Fiúk
100 m síkfutás 3. előfutam Fiúk
11,20 távolugrás Fiúk
súlylökés Lányok
11,50 távolugrás Lányok
súlylökés Fiúk
12,20 80 m síkfutás döntő Lányok
12,25 100 m síkfutás döntő Fiúk
12,30 800 m döntő Lányok
12,40 1000 m döntő Fiúk
12,50 4×100 váltó döntő
13,00 Eredményhirdetés, díjátadás


2016 ATLÉTIKA Program

IDŐPONT VERSENYSZÁM FÁZIS Fiú/Lány
13:00 80 m síkfutás első előfutam Lányok
80 m síkfutás második előfutam Lányok
80 m síkfutás harmadik előfutam Lányok
13:10 100 m síkfutás első előfutam Fiúk
100 m síkfutás második előfutam Fiúk
100 m síkfutás harmadik előfutam Fiúk
13:30   távolugrás Lányok
13:30 súlylökés Fiúk
14:10 távolugrás Fiúk
14:10 súlylökés Lányok
14:50 80 m síkfutás  Döntő Lányok
15:00 100 m síkfutás  Döntő Fiúk
15:10 800 m  Lányok
15:20 1000 m  Fiúk
15:35 4X100 m váltó első futam
4X100 m váltó második futam

 

október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.