Eredmények
2018 Kézilabda Program

 

Kézilabda
Fiú csoport
Cserey Goga Technológia Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum
Márton Áron Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium
Bolyai Farkas Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum

 

Kézilabda
Lány csoport
Cserey Goga Technológia Líceum Márton Áron Főgimnázium
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Domokos Kázmér Szakközépiskola
Székely Mikó Kollégium Báthory István Elméleti Líceum

 

2018. Kézilabda Program Szerda, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark, Gheorghe Roman terem Eredmények
8,00 Cserey Goga Technológia Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk 18-12
8,50 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Bethlen Gábor Kollégium Fiúk 18-13 (11-6)
9,40 Cserey Goga Technológia Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 2-10 (0-3)
10,30 Márton Áron Főgimnázium Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok 18-21 
11,20 Cserey Goga Technológia Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiúk 27-11
12,10 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 17-24
13,00 Cserey Goga Technológia Líceum Székely Mikó Kollégium Lányok 13-9
13,50 Domokos Kázmér Szakközépiskola Báthory István Elméleti Líceum Lányok 20-7
14,40 Márton Áron Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiúk 25-4
15,30 Bethlen Gábor Kollégium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 17-27
16,20 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Székely Mikó Kollégium Lányok 21-10
17,10 Márton Áron Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 21-13
18,00 Cserey Goga Technológia Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk elődöntő 28-9
19,00 Márton Áron Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk elődöntő 29-12
20,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Márton Áron Főgimnázium Lányok elődöntő 19-13
21,00 Cserey Goga Technológia Líceum Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok elődöntő 21-9

 

2018. Kézilabda Program Csütörtök, szeptember 20
Időpont Egyetemi Sportpark, Gheorghe Roman terem Eredmények
8,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Kisdöntő fiúk

21-15

9,00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Márton Áron Főgimnázium

Kisdöntő lányok

9-20

10,00 Cserey Goga Technológia Líceum Márton Áron Főgimnázium Döntő fiúk

20-10

11,00 Cserey Goga Technológia Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Döntő lányok

13-14

12,15 Díjazás Lányok/Fiúk

 

2017 Kézilabda Program

 

2017. Kézilabda Program  Szerda, szeptember 20
Időpont Complex OH Sport Eredmény
9,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum   Fiúk    23 : 20     ( 13 – 10 )
10,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk    Elhalasztva szeptember 22
11,00 Székely Mikó Kollégium Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok    16  : 15    ( 7 – 8 )
12,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok      3  : 27     ( 2 – 15 )
13,00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk      21 : 30     (  9 -14 )
14,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Apáczai Csere János Líceum   Fiúk      18 : 20    (8  – 9 )
15,00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok        6 : 15    (  4- 8 )
16,00 Székely Mikó Kollégium Apáczai Csere János Líceum Lányok      21 : 5    ( 15 – 1  )

 

Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Complex OH Sport Eredmény
9,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk    25 : 25    ( 10 -13)
10,00 Apáczai Csere János Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk    15 : 26    (6 – 10 )
11,00  Székely Mikó Kollégium Márton Áron Főgimnázium Lányok    16 : 32    ( 8 – 14 )
12,00 Apáczai Csere János Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok      0 : 15    ( 0 -12 )
13,00 Márton Áron Főgimnázium Petőfi Sándor Elméleti Líceum   Fiúk    24 : 17    ( 13-6 )
14,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk     15 : 32    ( 8 – 17)
15,00 Márton Áron Főgimnázium Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok     35 : 12    (21 – 6)
16,00 Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok      13 : 20   ( 6-9 )
17,00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Apáczai Csere János Líceum Lányok      22 : 1     (13 -1 )

 

Péntek, szeptember 22.
Időpont  Complex OH Sport Eredmény
9,00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Apáczai Csere János Líceum   Fiúk      25 : 25    (14 – 13)
10,00  Márton Áron Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk      20 : 24    (9 -13 )
11,00 Márton Áron Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok       33 : 19    (14 – 6)
12,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk       21 : 32    (12 – 17)

 

14:00 Eredményhirdetés, díjátadás, IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK Labdarúgó pályán!

 

2016 KÉZILABDA Program
 SZERDA
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
11:00-12:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Apáczai Csere János E. Líceum Fiúk  20-14
12:00-13:00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk  16-21
13:00-14:00 Domokos Kázmér Szakközépsikola Székely Mikó Kollégium Lányok  8-35
 14:00-15:00 Báthory István Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok  1-17
 15:00-16:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum Fiúk  12-22
16:00-17:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  9-16

 

 

CSÜTÖRTÖK
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Báthory István Elméleti Líceum Lányok  19 – 1
10:00-11:00 Székely Mikó Kollégium Márton Áron Főgimnázium Lányok  9 – 22
11:00-12:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Márton Áron Főgimnázium  Fiúk  18 – 12
12:00-13:00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  12 – 21
13:00-14:00 Domokos Kázmér Szakközépsikola Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok  10 – 12
 14:00-15:00 Báthory István Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok  6 – 33
 15:00-16:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  16 – 13
16:00-17:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk  15 – 19
17:00-18:00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Márton Áron Főgimnázium Lányok  1 – 22
Elhalasztva Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok
PÉNTEK 
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum  Lányok  17 – 11
11:00-12:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum Fiúk  18 – 15
12:00-13:00 Márton Áron Főgimnázium Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  15 – 10
13:00-14:00 Székely Mikó Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok  21 – 2
 14:00-15:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok  07 – 18
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.