Eredmények
2017. Kézilabda Program  Szerda, szeptember 20
Időpont Complex OH Sport Eredmény
9,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum   Fiúk    23 : 20     ( 13 – 10 )
10,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk    Elhalasztva szeptember 22
11,00 Székely Mikó Kollégium Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok    16  : 15    ( 7 – 8 )
12,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok      3  : 27     ( 2 – 15 )
13,00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk      21 : 30     (  9 -14 )
14,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Apáczai Csere János Líceum   Fiúk      18 : 20    (8  – 9 )
15,00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok        6 : 15    (  4- 8 )
16,00 Székely Mikó Kollégium Apáczai Csere János Líceum Lányok      21 : 5    ( 15 – 1  )

 

Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Complex OH Sport Eredmény
9,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk    25 : 25    ( 10 -13)
10,00 Apáczai Csere János Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk    15 : 26    (6 – 10 )
11,00  Székely Mikó Kollégium Márton Áron Főgimnázium Lányok    16 : 32    ( 8 – 14 )
12,00 Apáczai Csere János Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok      0 : 15    ( 0 -12 )
13,00 Márton Áron Főgimnázium Petőfi Sándor Elméleti Líceum   Fiúk    24 : 17    ( 13-6 )
14,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk     15 : 32    ( 8 – 17)
15,00 Márton Áron Főgimnázium Domokos Kázmér Szakközépiskola Lányok     35 : 12    (21 – 6)
16,00 Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok      13 : 20   ( 6-9 )
17,00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Apáczai Csere János Líceum Lányok      22 : 1     (13 -1 )

 

Péntek, szeptember 22.
Időpont  Complex OH Sport Eredmény
9,00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Apáczai Csere János Líceum   Fiúk      25 : 25    (14 – 13)
10,00  Márton Áron Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum   Fiúk      20 : 24    (9 -13 )
11,00 Márton Áron Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok       33 : 19    (14 – 6)
12,00 Apáczai Csere János Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk       21 : 32    (12 – 17)

 

14:00 Eredményhirdetés, díjátadás, IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK Labdarúgó pályán!

 

2016 KÉZILABDA Program
 SZERDA
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
11:00-12:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Apáczai Csere János E. Líceum Fiúk  20-14
12:00-13:00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk  16-21
13:00-14:00 Domokos Kázmér Szakközépsikola Székely Mikó Kollégium Lányok  8-35
 14:00-15:00 Báthory István Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok  1-17
 15:00-16:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum Fiúk  12-22
16:00-17:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  9-16

 

 

CSÜTÖRTÖK
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Báthory István Elméleti Líceum Lányok  19 – 1
10:00-11:00 Székely Mikó Kollégium Márton Áron Főgimnázium Lányok  9 – 22
11:00-12:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Márton Áron Főgimnázium  Fiúk  18 – 12
12:00-13:00 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  12 – 21
13:00-14:00 Domokos Kázmér Szakközépsikola Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok  10 – 12
 14:00-15:00 Báthory István Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok  6 – 33
 15:00-16:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  16 – 13
16:00-17:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk  15 – 19
17:00-18:00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Márton Áron Főgimnázium Lányok  1 – 22
Elhalasztva Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum Lányok
PÉNTEK 
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, GHEORGHE ROMAN TEREM Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Székely Mikó Kollégium Cserey-Goga Technológiai Líceum  Lányok  17 – 11
11:00-12:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum Fiúk  18 – 15
12:00-13:00 Márton Áron Főgimnázium Puskás Tivadar Szakközépiskola Fiúk  15 – 10
13:00-14:00 Székely Mikó Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok  21 – 2
 14:00-15:00 Cserey-Goga Technológiai Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok  07 – 18
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.