Eredmények
2018 Kosárlabda Program

 

Kosárlabda
Fiú
A Csoport B csoport C csoport
Nagy Mózes Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Márton Áron Főgimnázium
Tamási Áron Gimnázium Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Apáczai Csere János Elméleti Líceum

 

Kosárlaba
Lányok
A Csoport B csoport
Salamon Ernő Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Márton Áron Főgimnázium
Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Mikes Kelemen Elméleti Líceum

 

2018. Kosárlabda Program Szerda, szeptember 19.
Időpont Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmények
8,00 Nagy Mózes Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 51-39 (12-5; 17-7; 13-13; 9-14)
9,00 Bethlen Gábor Kollégium Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 43-36 (10-12;8-10;14-8;11-6)
10,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk 38-40 (11-14;7-12;12-6;8-8)
11,00 Salamon Ernő Főgimnázium Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Lányok 36-16 (4-5;12-3;14-4;6-4)
12,00 Báthory István Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lányok 26-48 ( 4-12;12-13;8-8;2-15)
13,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Lányok 10-59 (3-21;2-16;0-13;5-10
14,00 Nagy Mózes Elméleti Líceum Tamási Áron Gimnázium Fiúk 54-31 (14-1;10-4;18-10;12-16)
15,00 Bethlen Gábor Kollégium Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Fiúk 25-36 (10-5;2-16;6-6;7-9)
16,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 50-36 (8-9;12-10;14-7;16-10)
17,00 Salamon Ernő Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 49-24 (14-7;13-6;11-6;11-5)
18,00 Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lányok 33-31 (3-14;9-7;8-6;13-4)
19,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 27-49(5-12;8-10;5-10;9-17)
20,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Tamási Áron Gimnázium Fiúk 57-46(9-15;14-10;13-9;21-12)
21,00 Csiky Gergely Főgimnázium Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Fiúk 46-72(9-14;16-16;10-21;11-21)

 

2018. Kosárlabda Program Csütörtök, szeptember 20.
Időpont Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmények
8,00 Márton Áron Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 69-22 (17-8;15-3;21-7;16-4)
9,00 Salamon Ernő Főgimnázium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lányok 35-31 (9-12;6-5;12-7;8-7)
10,00 Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 32-16 (12-1;3-4;8-0;9-11)
11,00 Márton Áron Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 44-21 (12-2;10-10;8-7;14-2)
12,00 Nagy Mózes Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium Fiúk 58-22 (14-4;13-12;21-2;10-4)
13,00 Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiúk 36-59 (3-10;3-9;12-23;18-17)
14,00 Márton Áron Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 56-46 (13-11;21-15;6-13;16-7)
15,00 Salamon Ernő Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok elödöntő 37-27 (8-12;12-6;3-7;14-2)
16,00 Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Márton Áron Főgimnázium Lányok elödöntő 37-34 (9-17;8-2;13-8;7-7)

 

2018. Kosárlabda Program Péntek, szeptember 21
Időpont Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmények
10,30 Nagy Mózes Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiúk 60-33 (16-1;13-9;14-11;17-12)
11,30 Salamon Ernő Főgimnázium Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium Lányok Döntő

56-49 (7-9;10-7;4-5;10-10; Hosszabbítás 25:18)

12,30 Nagy Mózes Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiúk 28-41 (4-4;5-4;10-19;9-14)
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Márton Áron Főgimnázium Lányok Kis döntő

16-56 (3-13;3-4;4-12;6-22)

14,30 Márton Áron Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiúk 27-29 (10-9;9-6;2-6;6-8)
15,45 Díjazás Lányok/Fiúk

 

 

2017. Kosárlabda Program

Szerda, szeptember 20.

Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
13,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum   Fiúk     60 : 67 (16-10;10-21;11-11 ;23-25)
14,00 Backamadarasi Kis Gergely Ref. Koll. Márton Áron Főgimnázium   Fiúk      24 : 47 (5-11;4-12;7-10;8-14)
15,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium   Fiúk      50 : 29 (14-5; 8-9 ; 13-10 ; 15 – 5)
16,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Lányok      52 : 26 (19-2; 14-2; 6 – 9; 13-13)
17,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok      34 : 25 (10-9;4-5;1 3-8; 7-3)
18,00 Salamon Ernő Gimnázium Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok       57 : 32 (11-7; 14-7;11-7;21-9)
19,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium   Fiúk       38 : 57 (7-18; 15-14; 11-11;5-14)
20,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk       45 : 53 (14-15; 9-16; 10-10;  12-12)
21,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium   Fiúk       66 : 19 (20-6;10-2;21-5;15-6)

 

Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
13,00 Báthory István Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok      33 : 35
14,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok      50 : 24
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok      25 : 50
16,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk      38 : 54
17,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium   Fiúk      58 : 48
18,00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bethlen Gábor Kollégium   Fiúk      36 : 24
19,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok      46 : 20
20,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Salamon Ernő Gimnázium Lányok      26 : 43
21,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok      28 : 44

 

Péntek, szeptember 22.
Időpont  Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
8,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok    30 : 14
9,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok    32 : 27
10,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok   21   : 40
11,00

Első elődöntő

Márton Áron Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium   Fiúk   53  : 31
12,00

Második elődöntő

Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium   Fiúk   72  : 40
13,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok   43  : 23
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok   18  : 47
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok   29  : 70
16,00 Kis döntő  János Zsigmond Unitárius Kollégium  Kölcsey Ferenc Főgimnázium   Fiúk   40  : 50
17,00 Döntő Márton Áron Főgimnázium  Bolyai Farkas Elméleti Líceum   Fiúk   49  : 42

18,00 Díjátadás, eredményhirdetés

 

2016 Kosárlabda Program
A csoport B csoport
1 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Márton Áron Főgimnázium
2 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Református Kollégium
3 Nagy Mózes Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum
4 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bethlen Gábor Kollégium

 

   SZERDA 
IDŐPONT HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Fiú  41 – 36 
11:00-12:00 Nagy Mózes Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  44 – 20 
12:00-13:00 Márton Áron Főgimnázium Református Kollégium Fiú  50 – 31 
13:00-14:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Salamon Ernő Elméleti Líceum Lány  15 – 24 
14:00-15:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium Fiú  59 – 18 
15:00-16:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Református Kollégium Lány  28 – 19
16:00-17:00 Báthory István Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  15 – 52

 

CSÜTÖRTÖK 
IDŐPONT ÚJ SPORTCSARNOK, B TEREM Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok  27 – 20
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok  39 – 19
11:00-12:00 Református Kollégium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lányok  19 – 53
HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK
09:00-10:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  28 – 45
10:00-11:00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  48 – 50
11:00-12:00 Márton Áron Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  24 – 44
12:00-13:00 Református Kollégium Bethlen Gábor Kollégium Fiú  39 – 22
13:00-14:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lány  28 – 20
14:00-15:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  18 – 27
15:00-16:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Református Kollégium Lány  34 – 28

 

PÉNTEK 
IDŐPONT ÚJ SPORTCSARNOK, B TEREM Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Református Kollégium Lány  42 – 18
11:00-12:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  23 – 43
12:00-13:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lány  39 – 24
HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK
08:30-9:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  39  – 41
09:30-10:30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  34 – 41
10:30-11:30 Márton Áron Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium Fiú  51 – 11
11:30-12:30 Református Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  40 – 74
 ELŐDÖNTŐK
12:30-13:00  Nagy Mózes Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiú  55 – 38
13:30-14:30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  36 – 57

 

SZOMBAT 
IDŐPONT HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  13 – 34
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lány  34 – 10
11:00-12:00 Református Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lány  29 – 28
 DÖNTŐK
12:00-13:00  Márton Áron Főgimnázium​ – János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  38 – 51
13:00-14:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum – Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  41 – 26

október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.