Eredmények

2017. Kosárlabda Program

Szerda, szeptember 20.

Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
13,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum   Fiúk     60 : 67 (16-10;10-21;11-11 ;23-25)
14,00 Backamadarasi Kis Gergely Ref. Koll. Márton Áron Főgimnázium   Fiúk      24 : 47 (5-11;4-12;7-10;8-14)
15,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium   Fiúk      50 : 29 (14-5; 8-9 ; 13-10 ; 15 – 5)
16,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Lányok      52 : 26 (19-2; 14-2; 6 – 9; 13-13)
17,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok      34 : 25 (10-9;4-5;1 3-8; 7-3)
18,00 Salamon Ernő Gimnázium Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok       57 : 32 (11-7; 14-7;11-7;21-9)
19,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium   Fiúk       38 : 57 (7-18; 15-14; 11-11;5-14)
20,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk       45 : 53 (14-15; 9-16; 10-10;  12-12)
21,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium   Fiúk       66 : 19 (20-6;10-2;21-5;15-6)

 

Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
13,00 Báthory István Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok      33 : 35
14,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok      50 : 24
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok      25 : 50
16,00 Mikes Kelemen Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium   Fiúk      38 : 54
17,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium   Fiúk      58 : 48
18,00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bethlen Gábor Kollégium   Fiúk      36 : 24
19,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok      46 : 20
20,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Salamon Ernő Gimnázium Lányok      26 : 43
21,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok      28 : 44

 

Péntek, szeptember 22.
Időpont  Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Sala “Vasile Geleriu” Eredmény
8,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok    30 : 14
9,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok    32 : 27
10,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok   21   : 40
11,00

Első elődöntő

Márton Áron Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium   Fiúk   53  : 31
12,00

Második elődöntő

Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium   Fiúk   72  : 40
13,00  Mikes Kelemen Elméleti Líceum Backamadarasi Kis Gergely Ref. Kollégium Lányok   43  : 23
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Salamon Ernő Gimnázium Lányok   18  : 47
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok   29  : 70
16,00 Kis döntő  János Zsigmond Unitárius Kollégium  Kölcsey Ferenc Főgimnázium   Fiúk   40  : 50
17,00 Döntő Márton Áron Főgimnázium  Bolyai Farkas Elméleti Líceum   Fiúk   49  : 42

18,00 Díjátadás, eredményhirdetés

 

2016 Kosárlabda Program
A csoport B csoport
1 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Márton Áron Főgimnázium
2 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Református Kollégium
3 Nagy Mózes Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum
4 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bethlen Gábor Kollégium

 

   SZERDA 
IDŐPONT HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Fiú  41 – 36 
11:00-12:00 Nagy Mózes Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  44 – 20 
12:00-13:00 Márton Áron Főgimnázium Református Kollégium Fiú  50 – 31 
13:00-14:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Salamon Ernő Elméleti Líceum Lány  15 – 24 
14:00-15:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium Fiú  59 – 18 
15:00-16:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Református Kollégium Lány  28 – 19
16:00-17:00 Báthory István Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  15 – 52

 

CSÜTÖRTÖK 
IDŐPONT ÚJ SPORTCSARNOK, B TEREM Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok  27 – 20
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok  39 – 19
11:00-12:00 Református Kollégium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lányok  19 – 53
HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK
09:00-10:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  28 – 45
10:00-11:00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  48 – 50
11:00-12:00 Márton Áron Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  24 – 44
12:00-13:00 Református Kollégium Bethlen Gábor Kollégium Fiú  39 – 22
13:00-14:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lány  28 – 20
14:00-15:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  18 – 27
15:00-16:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Református Kollégium Lány  34 – 28

 

PÉNTEK 
IDŐPONT ÚJ SPORTCSARNOK, B TEREM Fiú/Lány Eredmény
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Református Kollégium Lány  42 – 18
11:00-12:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  23 – 43
12:00-13:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lány  39 – 24
HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK
08:30-9:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  39  – 41
09:30-10:30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  34 – 41
10:30-11:30 Márton Áron Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium Fiú  51 – 11
11:30-12:30 Református Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  40 – 74
 ELŐDÖNTŐK
12:30-13:00  Nagy Mózes Elméleti Líceum Márton Áron Főgimnázium Fiú  55 – 38
13:30-14:30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum Fiú  36 – 57

 

SZOMBAT 
IDŐPONT HORIA DEMIAN SPORTCSARNOK Fiú/Lány Eredmény
09:00-10:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Mikes Kelemen Elméleti Líceum Lány  13 – 34
10:00-11:00 Salamon Ernő Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lány  34 – 10
11:00-12:00 Református Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lány  29 – 28
 DÖNTŐK
12:00-13:00  Márton Áron Főgimnázium​ – János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiú  38 – 51
13:00-14:00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum – Nagy Mózes Elméleti Líceum Fiú  41 – 26

október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.