Eredmények
A csoport B Csoport
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Andrei Muresanu Főgimnázium
Bartók Béla Elméleti Líceum Segítő Mária Gimnázium
Petőfi Sándor Elméleti Líceum Apáczai Csere János Líceum
Puskás Tivadar Szakközépiskola Bethlen Gábor Kollégium
Cserey-Goga Technológiai Líceum  Bolyai Farkas Elméleti Líceum

 

2017. Labdarugás Program
Szerda, szeptember 20.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş)- műfüves pálya Eredmény
9.00 Domokos Kázmér Szakközépiskola Bolyai Farkas Elméleti Líceum       1 : 3 (0 – 0 )
10.00  Bolyai Farkas Líceum Marosvásárhelyi Református Kollégium       5 : 1 (4  – 1 )
11.00 Marosvásárhelyi Református Kollégium

 

Domokos Kázmér Szakközépiskola

 

       1 : 4 ( 1  – 2)
12.00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bartók Béla Elméleti Líceum        2 : 1     ( 1 – 1)
12.50 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola        2 : 3    ( 0 -2)
13.40 Andrei Muresanu Főgimnázium Segítő Mária Gimnázium        0 : 1    (  0-0)
14.30 Apáczai Csere János Líceum Bethlen Gábor Kollégium        3 : 3    (  1 -1)
15.20 Bartók Béla Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum        2 : 1    (0 – 0)
16.10 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Petőfi Sándor Elméleti Líceum        4 : 0    (2 – 0)
17.00 Segítő Mária Gimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum        1 : 4    (0 – 2 )
17.50 Andrei Muresanu Főgimnázium Apáczai Csere János Líceum         1 : 1    (0 – 1 )
18.40 Puskás Tivadar Szakközépiskola Cserey-Goga Technológiai Líceum         1 : 1    (0 – 0)
19.30 Bartók Béla Elméleti Líceum Petőfi Sándor Elméleti Líceum         3 : 0   (0 – 0)

 

Program
Csütörtök, 2017. szeptember 21.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş)- Műfüves pálya Eredmény
9.00 Bethlen Gábor Kollégium Bolyai Farkas Elméleti Líceum      3 : 0    (     –     )
9.50 Segítő Mária Gimnázium Apáczai Csere János Líceum      3 : 1  (3 – 1  )
10.40 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Puskás Tivadar Szakközépiskola       1 : 1  ( 1- 0 )
11.30 Petőfi Sándor Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum       0 : 2 (0 – 1)
12.20 Andrei Muresanu Főgimnázium Bethlen Gábor Kollégium       0 : 3 (0 – 0 )
13.10 Apáczai Csere János Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum       0 : 2 (0 – 1 )
14.00 Bartók Béla Elméleti Líceum Puskás Tivadar Szakközépiskola       1  : 3 (0 – 2 )
14.50 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum       2 : 1  (0 – 1  )
16.30 Segítő Mária Gimnázium Bethlen Gábor Kollégium       0  : 2 ( 0 – 0)
17.20 Andrei Muresanu Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum        1 : 2  ( 0 – 0)
18.30 Puskás Tivadar Szakközépiskola Segítő Mária Gimnázium        2 : 1  ( 0 -0)
19.20 Bartók Béla Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum         1 : 6  (0- 2)

Megjegyzés: a két negyeddöntő sorrendje megcserélhető, amennyiben a csoportkör utolsó mérkőzésén játszó csapat kerül be, akkor a második mérkőzést játssza a negyeddöntőben.

Program
Péntek, szeptember 22.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş)- műfüves pálya Eredmény
9.00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Bolyai Farkas Elméleti Líceum       3 : 2    ( 1 – 1)
10.00 Bethlen Gábor Kollégium Puskás Tivadar Szakközépiskola       0 : 1    (0 – 1)
11.30 Bolyai Farkas Elméleti Líceum  Bethlen Gábor Kollégium     10 : 0    (4 – 0)
12.30 Döntő
 Kölcsey Ferenc Főgimnázium  Puskás Tivadar Szakközépiskola  1 : 2  (0 – 2)
13.30 Eredményhirdetés, díjátadás

 

 

2016 LABDARÚGÁS Program
A csoport B csoport
1 Németh László Gimnázium Bartók Béla Elméleti Líceum
2 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum
3 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium
4 Andrei Mureșanu Főgimnázium Domokos Kázmér Iskolaközpont
5 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
A csoportgyőztesek egyből az elödöntöbe jutnak, a második és harmadik helyezettek keresztbe játszanak a fenmaradó két elődöntös helyért.

 

SZERDA
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, MŰFÜVES PÁLYA Eredmény
11:00-11:50 Németh László Gimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium  0-6
11:50-12:40 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Andrei Mureșanu Főgimnázium  1-1
12:40-13:30 Bartók Béla Elméleti Líceum Cserey-Goga Technológiai Líceum  1-3
13:30-14:20 Bethlen Gábor Kollégium Domokos Kázmér Iskolaközpont  3-1
14:20-15:10 Kölcsey Ferencs Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  5-2
15:10-16:00 Németh László Gimnázium  Apáczai Csere János Elméleti Líceum  0-5

 

CSÜTÖRTÖK
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, MŰFÜVES PÁLYA Eredmény
10:00-10:50 Németh László Gimnázium Andrei Mureșanu Főgimnázium  0-6
10:50-11:40 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  1-1
 11:40-12:30 Bartók Béla Elméleti Líceum Bethlen Gábor Kollégium  0-1
12:30-13:20 Cserey-Goga Technológiao Líceum Domokos Kázmér Iskolaközpont  3-3
 13:20-14:10 Németh László Gimnázium Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  0-8
 14:10-15:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Andrei Mureșanu Főgimnázium  2-0
15:00-15:50 Bartók Béla Elméleti Líceum Domokos Kázmér Iskolaközpont  1-2
15:50-16:40 Cserey-Goga Technológiai Líceum Bethlen Gábor Kollégium
Elhalasztva Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Elhalasztva Andrei Mureșanu Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
IDŐPONT

PÉNTEK

IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, MŰFÜVES PÁLYA

EREDMÉNYEK
8:30-8:50 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum  1 – 0
8:50-9:30 Andrei Mureșanu Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  3 – 3
NEGYEDDÖNTÖK
9:30-tol Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Domokos Kázmér Iskolaközpont  4 – 0
Andrei Mureșanu Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum  0 – 1
ELŐDÖNTŐK
11:00-12:00  Bethlen Gábor Kollégium Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  0 – 1
12:00-13:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Cserey-Goga Technológiai Líceum  1 – 0
DÖNTŐK
13:00-14:00  Bethlen Gábor Kollégium – Cserey-Goga Technológiai Líceum  2 – 1
14:00-15:00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium – Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  0 – 1
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.