Eredmények
2019 Röplabda Program
Röplabda Lányok
1 Simion Bărnuțiu Főgimnázium
2 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum
3 János Zsigmond Unitárius Kollégium
4 Kölcsey Ferenc Főgimnázium
5 Báthory István Elméleti Líceum
Röplabda Fiúk
1 Kölcsey Ferenc Főgimnázium
2 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum
3 Báthory István Elméleti Líceum
4 Téglás Gábor Elméleti Líceum
5 Csiky Gergely Főgimnázium
2019. Röplabda Program Szerda, szeptember 18
Időpont Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmény
8:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Lányok 0-2 (18-25;19-25)
8:45 János Zsigmond Unitárius Kollégium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 2-0
9:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Fiúk 0-2
10:15 Báthory István Elméleti Líceum Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk 2-0
11:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
11:45 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
12:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 0-2
13:15 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
2019. Röplabda Program Csütörtök, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmény
8:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
8:45 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
9:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk 0-2
10:15 Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 1-2
11:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
11:45 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
12:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
13:15 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk 2-0
2019. Röplabda Program Csütörtök, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark, Gheorghe Roman terem Eredmény
16:00 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
16:45 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
17:30 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 2-0
18:15 Téglás Gábor Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk
19:00 Díjazás
2018 Röplabda Program
Röplabda 
Fiúk
A csoport B csoport
Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Téglás Gábor Elméleti Líceum
Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium
Röplabda 
Lányok
János Zsigmond Unitárius Kollégium Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Simion Barnuțiu Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum
2018. Röplabda Program Csütörtök, szeptember 20
Időpont Horia Demian Sportcsarnok Eredmények
8,00 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-1 (21-25;25-17;15-12)
8,45 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk 2-1 (25-22;21-25;15-9)
9,30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Simion Barnuțiu Főgimnázium Lányok 2-0 (25-7;25-8)
10,15 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 2-0 (25-5;25-5)
11,00 Báthory István Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 2-0 (25-16;25-22)
11,45 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2 (19-25;10-25)
12,30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 2-0 (25-5;25-13)
13,15 Simion Barnuțiu Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2 (14-25;12-25)
Időpont Helyszín: Egyetemi Sportpark, Vasile Geleriu terem Eredmények
17,15 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 0-2 (8-25;9-25
18,00 Téglás Gábor Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2 (15-25;21-25)
18,45 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 1-2 (25-21;15-25;7-15)
19,30 Simion Barnuțiu Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 2-0 (25-15;25-18)
20,15 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk elödöntő 2-0 (25-12;25-6)
21,00  Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk elödöntő 1-2 
2018. Röplabda Program Péntek, szeptember 21
Időpont Eredmények
9,00 Bronz meccs  Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum 2-0 (25-16;25-17
9,30 Fiú döntő Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium 2-0 (25-20; 25-17)
10,15 Díjazás Fiúk
2017 Röplabda Program
2017. Röplabda Program   Szerda, szeptember 20.
Időpont IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, VASILE GELERIU TEREM Eredmény
8,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk  2:0  (25-13; 25-11)
8,45 Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 2:0 (25-14; 25-16)
9,30 Simion Bărnuţiu Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0:2 (19-25; 22-25)
10,15 Báthory István Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0:2 (23-25; 13-25)
11,00 Gh. Pop de Basesti Technikai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 0:2  (19 -25 ; 9-25)
11,45 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0:2  (15-25; 14 -25)
Csütörtök, szeptember 21.
Időpont IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, VASILE GELERIU TEREM Eredmény
8,00 Simion Bărnuţiu Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok      0 : 2     (8 – 25; 15 -25)
8,45 Kölcsey Ferenc Főgimnázium  János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok       1 : 2     (25-17;20-25;10-15)
9,30 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Csiki Gergely Főgimnázium Fiúk        1 : 2    (20-25; 21-25;11-15 )
10,15 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Fiúk        0 : 2     (3-25; 4-25)
11,00 Simion Bărnuţiu Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok        0 : 2     (18-25; 12-25)
11,45 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok         0 : 2     ( 9-25 ; 20-25)

12,30 Eredményhirdetés, díjátadás (a strandröplabdával együtt délután)

2016 RÖPLABDA Program
IDŐPONT SZERDA Fiú/Lány
IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, VASILE GELERIU TEREM
11:00-11:45 Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk
11:45-12:30 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk
12:30-13:15 Apáczai Csere János E.Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk
13:15-14:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok
14:00-14:45 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Simion Bărnuţiu Főgimnázium Lányok
14:45-15:30 Báthory István Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Fiúk
15:30-16:15 Csiky Gergely Főgimnázium Apáczai Csere János E.Líceum Fiúk
16:15-17:00 Téglás Gábor Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk
CSÜTÖRTÖK
IDŐPONT IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK, VASILE GELERIU TEREM Fiú/Lány
09:00-09:45 Báthory István Elméleti Líceum Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk
09:45-10:30 Csiky Gergely Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk
10:30-11:15 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Apáczai Csere János E.Líceum Fiúk
11:15-12:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok
12:00-12:45 Báthory István Elméleti Líceum Simion Bărnuţiu Főgimnázium Lányok
12:45-13:30 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János E.Líceum Fiúk
13:30-14:15 Csiky Gergely Főgimnázium Téglás Gábor Elméleti Líceum Fiúk
14:15-15:00 Gheorghe Pop de Băsești Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk
15:00-15:45 János Zsigmond Unitárius Kollégium Simion Bărnuţiu Főgimnázium Lányok
15:45-16:30 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok
16:30-17:15 Téglás Gábor Elméleti Líceum Apáczai Csere János E.Líceum Fiúk
17:15-18:00 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk
18:00-18:45 Csiky Gergely Főgimnázium Gheorghe Pop de Băsești Technologiai Líceum Fiúk
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

Résztvevők

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.