Eredmények
2019 Strandröplabda Program
Strandröplabda Lányok – A csoport
1 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
2 Kölcsey Ferenc Főgimnázium
3 Brassai Sámuel Elméleti Liceum
4 János Zsigmond Unitárius Kollégium
Strandröplabda Lányok – B csoport
1 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum
2 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
3 Báthory István Elméleti Líceum
Strandröplabda Fiúk – A csoport
1 Brassai Sámuel Elméleti Liceum
2 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum
3 Csiky Gergely Főgimnázium
4 Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Strandröplabda Fiúk – B csoport
1 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum
2 János Zsigmond Unitárius Kollégium
3 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
4 Báthory István Elméleti Líceum
Strandröplabda Vegyes páros – A csoport
1 Simion Bărnuțiu Főgimnázium
2 János Zsigmond Unitárius Kollégium
3 Báthory István Elméleti Líceum
4 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum
Strandröplabda Vegyes páros – B csoport
1 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
2 Kölcsey Ferenc Főgimnázium
3 Brassai Sámuel Elméleti Liceum
4 Csiky Gergely Főgimnázium
2019. Strandröplabda Program Szerda, szeptember 18.
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmény
8:00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
8:30 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Lányok 2-0
9:00 Brassai Sámuel Elméleti Liceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
9:30 Brassai Sámuel Elméleti Liceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Fiúk 2-0
10:00 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Fiúk
10:30 Csiky Gergely Főgimnázium Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
11:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 0-2
11:30 Simion Bărnuțiu Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Vegyes 0-2
12:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 0-2
12:30 Báthory István Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
13:00 Brassai Sámuel Elméleti Liceum Csiky Gergely Főgimnázium Vegyes 2-1
13:30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Brassai Sámuel Elméleti Liceum Lányok 0-2
14:00 Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 1-2
14:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
15:00 Brassai Sámuel Elméleti Liceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 1-2
15:30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 2-0
16:00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 1-2
16:30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Fiúk
17:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Vegyes 0-2
17:30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Brassai Sámuel Elméleti Liceum Vegyes 2-0
18:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
18:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Vegyes 2-1
19:00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
2019. Strandröplabda Program Csütörtök, szeptember 19.
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmény
8:00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
8:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Brassai Sámuel Elméleti Liceum Lányok 2-0
9:00 Brassai Sámuel Elméleti Liceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 0-2
9:30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 2-0
10:00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
10:30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk
11:00 Simion Bărnuțiu Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
11:30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Vegyes 2-0
12:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Vegyes 0-2
12:30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Brassai Sámuel Elméleti Liceum Vegyes 2-0
13:00 Elődöntő: János Zsigmond Unitárius Kollégium –  Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Lányok 2-0
13:30 Elődöntő: Báthory István Elméleti Líceum – Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 2-0
14:00 Elődöntő: Csiky Gergely Főgimnázium – Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 2-1
14:30 Elődöntő:  Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum – Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
15:00 Elődöntő: Báthory István Elméleti Líceum –  Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 2-0
15:30 Elődöntő: Kölcsey Ferenc Főgimnázium – János Zsigmond Unitárius Kollégium Vegyes 0-2
16:00 Bronzmeccs: Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum – Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
16:30 Bronzmeccs: Kölcsey Ferenc Főgimnázium – Báthory István Elméleti Líceum Fiúk 0-2
17:00 Bronzmeccs: Apáczai Csere János Elméleti Líceum – Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 1-2
17:30 Döntő: János Zsigmond Unitárius Kollégium – Báthory István Elméleti Líceum Lányok 2-1
18:00 Döntő: Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum – Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 1-2
18:30 Döntő: Báthory István Elméleti Líceum – János Zsigmond Unitárius Kollégium Vegyes 2-0
19:00 Díjazás
2018 Strandröplabda Program
Strandröplabda
Lányok
Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Strandröplabda
Fiúk
Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium
Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum
Strandröplabda
Vegyes
Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Bolyai Farkas Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
2018. Strandröplabda Program Szerda, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmények
8,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Lányok 0-2
8,30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 2-0
9,00 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 2-0
9,30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
10,00 Csiky Gergely Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
10,30 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
11,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
11,30 Báthory István Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 2-0
12,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 2-1
12,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
13,00 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Lányok 0-2
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
14,30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk
15,00 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
15,30 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
16,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
16,30 Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 2-0
17,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
17,30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
18,00 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
18,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
19,15 Díjazás lányok
2018. Strandröplabda Program Csütörtök, szeptember 20
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmények
12,30 Báthory István Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
13,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 0-2
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Vegyes 2-0
14,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 2-0
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 0-2
15,30 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 2-0
16,00 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 2-0
16,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
17,00 Báthory István Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
17,30 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 0-2
18,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 0-2
18,30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0

19:00   Díjazás vegyes páros

2017 Strandröplabda Program
2017. Strandröplabda Program Szerda, szeptember 20.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Eredmény
12,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Fiúk     2 : 0   ( 21-9 ; 22-20 )
12,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  Lányok     2 : 0   (  21-5 ; 21-3  )
13,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     2 : 1     ( 21-19; 17-21; 15-10)
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     2 : 0     (21-18; 21-16)
14,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk     2 : 0     ( 21-8 ; 21-12)
14,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     0 : 2     ( 8-21 ;  10-21)
15,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium  Lányok     0 : 2     ( 12-21; 3-21)
15,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     0 : 2     (  5-21 ; 7-21)
16,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Fiúk     2 : 0     ( 21-13; 21-5)
16,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk     0 : 2     ( 9-21; 15-21)
17,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium  Lányok     0 : 2    ( 5-21; 4-21)
17,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     0 : 2     ( 13-21; 20-22)
18,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     0 : 2     ( 3-21; 6-21)
18,30 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Fiúk     2 : 0     ( 21-5 ; 21-13 )

 

19,00 Eredményhirdetés, díjátadás (lányok)

2017. Strandröplabda Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Eredmény
13,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk      0 : 2   ( 7 -21; 7-21)
13,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk       0: 2    (17-21;14-21)
14,00  Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros       0: 2    (15-21;12-21)
14,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum    Vegy. páros        2: 0    (21-19;21-17)
15,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium    Vegy. páros        0: 2    (11-21;11-21)
15,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros        0: 2    (12-21;9-21)
16,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium    Vegy. páros        0:2      (9-21;3-21)
16,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros         0:2     (14-21;13-21)

 

17,00 Eredményhirdetés, díjátadás (fiúk, vegyes páros)

október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.