Eredmények
2018 Strandröplabda Program

 

Strandröplabda
Lányok
Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum
Apáczai Csere János Elméleti Líceum

 

Strandröplabda
Fiúk
Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium
Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum

 

Strandröplabda
Vegyes
Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Bolyai Farkas Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum
Kölcsey Ferenc Főgimnázium

 

2018. Strandröplabda Program Szerda, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmények
8,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Lányok 0-2
8,30 János Zsigmond Unitárius Kollégium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 2-0
9,00 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Fiúk 2-0
9,30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
10,00 Csiky Gergely Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
10,30 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Lányok 0-2
11,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
11,30 Báthory István Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 2-0
12,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 2-1
12,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
13,00 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Lányok 0-2
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
14,30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk
15,00 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
15,30 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
16,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
16,30 Báthory István Elméleti Líceum Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 2-0
17,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk 2-0
17,30 Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
18,00 Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Lányok 0-2
18,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium János Zsigmond Unitárius Kollégium Lányok 0-2
19,15 Díjazás lányok

 

2018. Strandröplabda Program Csütörtök, szeptember 20
Időpont Egyetemi Sportpark Eredmények
12,30 Báthory István Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Fiúk 2-0
13,00 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum Fiúk 0-2
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Csiky Gergely Főgimnázium Fiúk 0-2
14,00 Báthory István Elméleti Líceum Bolyai Farkas Elméleti Líceum Vegyes 2-0
14,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 2-0
15,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 0-2
15,30 Báthory István Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 2-0
16,00 Báthory István Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 2-0
16,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
17,00 Báthory István Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0
17,30 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Apáczai Csere János Elméleti Líceum Vegyes 0-2
18,00 Bolyai Farkas Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Vegyes 0-2
18,30 Apáczai Csere János Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technologiai Líceum Vegyes 2-0

19:00   Díjazás vegyes páros

2017 Strandröplabda Program

 

2017. Strandröplabda Program Szerda, szeptember 20.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Eredmény
12,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Fiúk     2 : 0   ( 21-9 ; 22-20 )
12,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum  Lányok     2 : 0   (  21-5 ; 21-3  )
13,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     2 : 1     ( 21-19; 17-21; 15-10)
13,30 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     2 : 0     (21-18; 21-16)
14,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk     2 : 0     ( 21-8 ; 21-12)
14,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     0 : 2     ( 8-21 ;  10-21)
15,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium  Lányok     0 : 2     ( 12-21; 3-21)
15,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     0 : 2     (  5-21 ; 7-21)
16,00 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Fiúk     2 : 0     ( 21-13; 21-5)
16,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk     0 : 2     ( 9-21; 15-21)
17,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium  Lányok     0 : 2    ( 5-21; 4-21)
17,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum  Lányok     0 : 2     ( 13-21; 20-22)
18,00 Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum Fiúk     0 : 2     ( 3-21; 6-21)
18,30 Gh. Pop de Băseşti Technikai Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Fiúk     2 : 0     ( 21-5 ; 21-13 )

 

19,00 Eredményhirdetés, díjátadás (lányok)

2017. Strandröplabda Csütörtök, szeptember 21.
Időpont Parcul “Iuliu Haţieganu” (Babeş) Eredmény
13,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum Fiúk      0 : 2   ( 7 -21; 7-21)
13,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium Fiúk       0: 2    (17-21;14-21)
14,00  Kölcsey Ferenc Főgimnázium Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros       0: 2    (15-21;12-21)
14,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum    Vegy. páros        2: 0    (21-19;21-17)
15,00 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium    Vegy. páros        0: 2    (11-21;11-21)
15,30 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros        0: 2    (12-21;9-21)
16,00 Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum Kölcsey Ferenc Főgimnázium    Vegy. páros        0:2      (9-21;3-21)
16,30 Onisifor Ghibu Elméleti Líceum Báthory István Elméleti Líceum    Vegy. páros         0:2     (14-21;13-21)

 

17,00 Eredményhirdetés, díjátadás (fiúk, vegyes páros)

október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.