Eredmények
2019 ÚszásProgram
9:00 Bemelegítés
9:20 Fiúk 50 méter gyors, első előfutam Idő
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum 27,23
Magyari Dávid II.Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 26,60
Rudnyánszky Zalán-Botond Bolyai Farkas Elméleti Líceum 38,53
Balázs Sándor Albert Márton Áron Főgimnázium 34,60
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 31,20
Minden előfutamból az első két helyezett jut tovább a döntőbe
9:25 Fiúk 50 méter gyors, második előfutam Idő
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 26,39
Nagy Edwin Téglás Gábor Elméleti Líceum 45,61
Jakab Zsolt-György Apáczai Csere János Elméleti Líceum 34,43
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium 28,38
Manases Zoltán Apáczai Csere János Elméleti Líceum 36,14
Minden előfutamból az első két helyezett jut tovább a döntőbe
9:30 Fiúk 50 méter gyors, harmadik előfutam Idő
Boczog Botond Szabolcs Marosvásárhelyi Református Kollégium nem jelent meg
Mátéfi Tamás Marosvásárhelyi Református Kollégium 31,88
Jakab Norbert Báthory István Elméleti Líceum 29,70
Riedl Serli Tibor Kölcsey Ferenc Főgimnázium 28,33
Minden előfutamból az első két helyezett jut tovább a döntőbe
9:35 Fiúk 50 méter hát első előfutam Idő
Manases Zoltán Apáczai Csere János Elméleti Líceum 46,11
Urkán Péter-Alex Báthory István Elméleti Líceum 31,59
Bán József Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum 33,99
Kiss Balázs Bolyai Farkas Elméleti Líceum 41,20
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 33,90
Minden előfutamból az első három helyezett jut tovább a döntőbe
9:40 Fiúk 50 méter hát második előfutam Idő
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 43,08
Riedl Serli Tibor Kölcsey Ferenc Főgimnázium 34,09
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum 30,96
Magyari Dávid II.Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 32,60
Balázs Sándor Albert Márton Áron Főgimnázium 41,60
Minden előfutamból az első három helyezett jut tovább a döntőbe
9:45 Fiúk 50 méter mell első előfutam Idő
Gerasimovici Nándor Apáczai Csere János Elméleti Líceum 49,33
Rápolti Zsolt Báthory István Elméleti Líceum 34,86
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum 45,94
Magyari Dávid II.Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 38,20
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium 36,70
Minden előfutamból az első három helyezett jut tovább a döntőbe
9:50 Fiúk 50 méter mell második előfutam Idő
Szász Róbert-Máté Bolyai Farkas Elméleti Líceum 34,88
Balázs Sándor Albert Márton Áron Főgimnázium 50,73
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 41,83
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 36,01
Minden előfutamból az első három helyezett jut tovább a döntőbe
9:55 Bemelegítés lányok
10:05 Lányok 50 m gyors, DÖNTŐ Idő
Ágopcsa Éva Apáczai Csere János Elméleti Líceum 32,50
Mezei Melitta-Blanka Báthory István Elméleti Líceum 32,22
Koncz Noémi-Eszter Bolyai Farkas Elméleti Líceum 37,38
Szabó Nikoletta Bolyai Farkas Elméleti Líceum 32,20
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium 42,14
Balázs-Urkon Emőke Márton Áron Főgimnázium 44,73
10:10 Fiúk 50 m gyors DÖNTŐ Idő
Magyar Dávid II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 26,30
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum 27,23
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 27,15
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium 28,61
Reidl Serli Tibor Kölcsey Ferenc Főgimnázium 29,35
Jakab Norbert Báthory István Elméleti Líceum 29,88
10:15 Lányok 50 m hát DÖNTŐ Idő
Ács Ágota Apáczai Csere János Elméleti Líceum 58,56
Mezei Melitta-Blanka Báthory István Elméleti Líceum 37,50
Lukács Henrietta Zsuzsanna Bolyai Farkas Elméleti Líceum 36,88
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium 48,88
Balázs-Urkon Emőke Márton Áron Főgimnázium 56,99
10:20 Fiúk 50 m hát DÖNTŐ Idő
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum 32,51
Urkán Péter Alex Báthory István Elméleti Líceum 32,54
Magyar Dávid II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 32,72
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 34,27
Reidl Serli Tibor Kölcsey Ferenc Főgimnázium 35,11
Bán József Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum 38,05
10:25 Lányok 50 m mell DÖNTŐ Idő
Zsigmond Sára Apáczai Csere János Elméleti Líceum 55,04
Simon Kata Báthory István Elméleti Líceum 43,17
Ágopcsa Éva Apáczai Csere János Elméleti Líceum 43,02
Szabó Szandra Bolyai Farkas Elméleti Líceum 41,26
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium 56,26
10:30 Fiúk 50 m mell DÖNTŐ Idő
Szász Róbert Máté Bolyai Farkas Elméleti Líceum 34,18
Rápolti Zsolt Báthory István Elméleti Líceum 34,59
Kuti Attila Tamási Áron Gimnázium 37,43
Magyari Dávid II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum 37,68
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium 37,79
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 38,62
10:35 Vegyes váltó 4×50 méter gyors Idő
Apáczai Csere János Elméleti Líceum 2:27,26
Báthory István Elméleti Líceum 2:01,00
Bolyai Farkas Elméleti Líceum 2:06,63
Márton Áron Főgimnázium 2:45,03
10:45 Díjazás
2018 ÚszásProgram
2018. Úszás Program Szerda, szeptember 19
Időpont Egyetemi Sportpark uszodája
8,30-9,00 Bejentkezés, helyi regisztráció
9,00-9,20 Bemelegítés
9,20 Fiúk 50 m gyorúszás  1. előfutam
Boczog Botond Szabolcs Marosvásárhelyi Református Kollégium
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium
Rákosi-Seiwart László Márton Áron Főgimnázium
Lőrincz Alpár Székely Mikó Kollégium
Bódis-Tamás Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum
9,25 Fiúk 50 m gyorúszás  2. előfutam
Boga Ákos Márton Áron Főgimnázium
Simon Szilárd Marosvásárhelyi Református Kollégium
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium
Urkán Péter Báthory István Elméleti Líceum
9,30 Fiúk 50 m gyorúszás  3. előfutam
Portik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola
Birtan Bálint Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Incze-Bordi Bence Kolozsvári Református Kollégium
Borneas Cristian Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Továbbjutnak a futamok győztesei, valamint a további két legjobb időt elérő versenyző
9,35 Fiúk 50 m hátúszás  1. előfutam
Incze-Bordi Bence Kolozsvári Református Kollégium
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium
Mihály Zsolt Hunor Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Rákosi-Seiwart László Márton Áron Főgimnázium
Urkán Péter Báthory István Elméleti Líceum
9,44 Fiúk 50 m hátúszás  2. előfutam
Boga Ákos Márton Áron Főgimnázium
Manases Zoltán Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Boczog Botond Szabolcs Marosvásárhelyi Református Kollégium
Tompa György Kadosa Székely Mikó Kollégium
Rávai István Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Továbbjutnak a futamok első és második helyezettjei, valamint a legjobb időt elérő harmadik helyezett
9,45 Fiúk 50 m mellúszás 1. előfutam
Boga Ákos Márton Áron Főgimnázium
Héjja Tamás Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Borneas Cristian Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Rápolti Zsolt Báthory István Elméleti Líceum
9,50 Fiúk 50 m mellúszás 2. előfutam
Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium
Balázs László Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium
Bódis-Tamás Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Boczog Botond Szabolcs Marosvásárhelyi Református Kollégium
9,55 Fiúk 50 m mellúszás 3. előfutam
Rákosi-Seiwart László Márton Áron Főgimnázium
Tompa György Kadosa Székely Mikó Kollégium
Portik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola
Szász Róbert Máté Marosvásárhelyi Református Kollégium
Továbbjutnak a futamok győztesei, valamint a további két legjobb időt elérő versenyző.
10,00-10,10 Lányok bemelegítés
10,10 Lányok 50 m gyorsúszás Döntő
Koszorus Ilka Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Balázs-Urkon Emőke Márton Áron Főgimnázium
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium
Győrfi Kinga Báthory István Elméleti Líceum
Székely Éva Bolyai Farkas Elméleti Líceum
10.15 Fiúk 50 m gyorúszás  Döntő
10,20 Lányok 50 m gyorsúszás Döntő
Tóth Naomi-Andrea Báthory István Elméleti Líceum
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium
Lukács Henrietta Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Ágopcsa Éva Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Balázs-Urkon Emőke Márton Áron Főgimnázium
10,25 Fiúk 50 m hátuszás Döntő
10,30 Lányok 50 m hátúszás lányok Döntő
Balázs-Urkon Emőke Márton Áron Főgimnázium
Ágopcsa Éva Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Szabó Nikolett Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Simon Kata Báthory István Elméleti Líceum
Pakot Panna Márton Áron Főgimnázium
10,35 Fiúk 50 m mellúszás Döntő
10,40 Vegyes gyorsváltó Döntő
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Márton Áron Főgimnázium
Báthory István Elméleti Líceum
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
10:,50  Eredményhírdetés, díjátadás
2017 Úszás Program 

IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK USZODA

Szerda, szeptember 20
8,30 bejelentkezés, regisztráció    
9.00-9.20 bemelegítés    
     
9,20 50 m gyors 1. előfutam Fiúk
9,25 50 m gyors 2. előfutam Fiúk
Továbbjutnak a futamok első és második helyezettjei, valamint a jobb időt elérő harmadik.
9,35 50 m hát 1. előfutam Fiúk
9,40 50 m hát 2. előfutam Fiúk
Továbbjutnak a futamok első és második helyezettjei, valamint a jobb időt elérő harmadik.
9,45 4×50 m vegyesváltó 1. előfutam
9,50 4×50 m vegyesváltó 2. előfutam
Továbbjutnak a futamok első és második helyezettjei.
9,55 50 m mell 1. előfutam Fiúk
10,00 50 m mell 2. előfutam Fiúk
Továbbjutnak a futamok első és második helyezettjei, valamint a jobb időt elérő harmadik.
10,10 50 m gyors döntő Lányok
10,15 50 m gyors döntő Fiúk
10,20 50 m hát döntő Lányok
10,25 50 m hát döntő Fiúk
10,30 50 m mell döntő Lányok
10,35 50 m mell döntő Fiúk
10,45 4×50 m vegyesváltó döntő
10,50 Eredményhirdetés, díjátadás
2016 ÚSZÁS Program
IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK USZODA
IDŐPONT VERSENYSZÁM FÁZIS Fiú/Lány
11:20 50 m gyors első előfutam  Fiúk
11:22 50 m gyors második előfutam  Fiúk
11:24 50 m gyors harmadik előfutam  Fiúk
11:26 50 m gyors negyedik előfutam  Fiúk
11:28 50 m gyors ötödik előfutam  Fiúk
Továbbjutók: az 5 futamgyőztes és a 3 legjobb időt úszó második helyezett 
11:30 50 m gyors első előfutam Lányok
11:32 50 m gyors második előfutam Lányok
11:34 50 m gyors harmadik előfutam Lányok
Továbbjutók: a 3 futamgyőztes és a legjobb időt úszó második helyezett 
11:36 50 m hát első előfutam  Fiúk
11:38 50 m hát második előfutam  Fiúk
11:40 50 m hát harmadik előfutam  Fiúk
11:42 50 m hát negyedik előfutam  Fiúk
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
11:44 50 m hát első előfutam Lányok
11:46 50 m hát második előfutam Lányok
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
11:48 100 m mell első előfutam Fiúk
11:51 100 m mell második előfutam Fiúk
11:54 100 m mell harmadik előfutam Fiúk
11:57 100 m mell negyedik előfutam Fiúk
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
12:00 100 m mell első előfutam Lányok
12:03 100 m mell második előfutam Lányok
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
12:06 4×50 m vegyesváltó első futam
12:10 4×50 m vegyesváltó második futam
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
12:14 50 m gyors 1. elődöntő Fiúk
12:16 50 m gyors 2. elődöntő Fiúk
12:18 50 m hát 1. elődöntő Fiúk
12:20 50 m hát 2. elődöntő Fiúk
12:22 100 m mell 1. elődöntő Fiúk
12:25 100 m mell 2. elődöntő Fiúk
Továbbjutók: az első és második helyezettek 
12:30 50 m gyors döntő Lányok
12:33 50 m gyors döntő Fiúk
12:36 50 m hát döntő Lányok
12:39 50 m hát döntő Fiúk
12:42 100 m mell döntő Lányok
12:45 100 m mell döntő Fiúk
12:48 4×50 m váltó döntő
október 16–19.
31
nap
11
óra
33
perc
23
másodperc

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.