S.sz Fiú 50 méter gyors első előfutam Idő
1. Mihály Zsolt Mikes Kelemen Elméleti Líceum 26,30 mp
2. Bódis Tamás-Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum 28,28 mp
3. Urkán Péter Alex Báthory István Elméleti Líceum 29,47 mp
4. Szabó Tamás Bolyai Farkas Elméleti Líceum 31,65 mp
5. Tályai Lajos-Leonardo Bethlen Gábor Kollégium 34,35 mp

 

S.sz Fiú 50 méter gyors második előfutam Idő
1. Benedek Walter Csiky Gergely Főgimnázium 27,12 mp
2. Mészáros Dávid Marosvásárhelyi Református Kollégium 30,29 mp
3. Portik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola 31,19 mp
4. Boga Ákos Márton Áron Főgimnázium 31,40 mp
5. Incze-Bordi Bence Kolozsvári Református Kollégium 31.43 mp

 

 Helyezés Fiú 50 méter gyors döntő  Idő
I. Mihály Zsolt Mikes Kelemen Elméleti Líceum 26,44 mp
II. Benedek Walter Csiky Gergely Főgimnázium 27,50 mp
III. Bódis Tamás-Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum 29,10 mp
IV. Urkán Péter Alex Báthory István Elméleti Líceum 30,97 mp
V. Mészáros Dávid Marosvásárhelyi Református Kollégium 32,23 mp

 

S.sz Fiú 50 méter hát első előfutam Idő
1. Mihály Zsolt Mikes Kelemen Elméleti Líceum 32,82 mp
2. Urkán Péter Alex Báthory István Elméleti Líceum 35,35 mp
3. Bódis Tamás-Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum 39,27 mp
4. Potrik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola 43,37 mp

 

S.sz Fiú 50 méter hát második előfutam Idő
1. Rávai István Bolyai Farkas Elméleti Líceum 36,03 mp
2. Incze-Bordi Bence Kolozsvári Református Kollégium 39,36 mp
3. Boga Ákos Márton Áron Főgimnázium 40,60 mp
4. Mészáros Dávid Marosvásárhelyi Református Kollégium 51,03 mp

 

 Helyezés Fiú 50 méter hát döntő  Idő
I. Mihály Zsolt Mikes Kelemen Elméleti Líceum 32,40 mp
II. Incze-Bordi Bence Kolozsvári Református Kollégium 36,67 mp
III. Urkán Péter Alex Báthory István Elméleti Líceum 36,80 mp
IV. Rávai István Bolyai Farkas Elméleti Líceum 38,23 mp
V. Bódis Tamás-Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum 39,47 mp

 

S.sz Fiú 50 méter mell első előfutam Idő
1. Rápolti Zsolt Báthory István Elméleti Líceum 38,25 mp
2. Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 38,50 mp
3. Simon Balázs Segítő Mária Gimnázium 39,38 mp
4. Bódis Tamás-Balázs Apáczai Csere János Elméleti Líceum 41.10 mp
5. Sidó Nátán Bolyai Farkas Elméleti Líceum 43,55 mp

 

S.sz Fiú 50 méter mell második előfutam Idő
1. Héjja Tamás Mikes Kellemen Elméleti Líceum 42,42 mp
2. Potrik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola 42,92 mp
3. Tályai Lajos-Leonardo Bethlen Gábor Kollégium 51, 06 mp
4. Mészáros Dávid Marosvásárhelyi Református Kollégium 56,12 mp

 

Helyezés Fiú 50 méter mell döntő  Idő
I. Adorján Előd Márton Áron Főgimnázium 32,40 mp
II. Rápolti Zsolt Báthory István Elméleti Líceum 36,67 mp
III. Simon Balázs Segítő Mária Gimnázium 36,80 mp
IV. Potrik Ábel Domokos Kázmér Szakközépiskola 38,23 mp
V. Héjja Tamás Mikes Kellemen Elméleti Líceum 39,47 mp

 

Helyezés Lány 50 m gyors döntő Idő
I. Kovács Kriszta-Nóra Csiky Gergely Főgimnázium 31,23 mp
II. Székely Éva Bolyai Farkas Elméleti Líceum 35,50 mp
III. Simon Katalin Báthory István Elméleti Líceum 35,90 mp
IV. Nagy Zsuzsanna Márton Áron Főgimnázium 43, 07 mp
V. Ozsváth Diána Domokos Kázmér Szakközépiskola 47,62 mp

 

Helyezés Lány 50 méter hát döntő Idő
I. Székely Éva Bolyai Farkas Elméleti Líceum 40,32 mp
II. Kovács Kriszta-Nóra Csiky Gergely Főgimnázium 40,58 mp
III. Filip Éva Márton Áron Főgimnázium 42,11 mp
IV. Győrfi Zsófia-Dorottya Báthory István Elméleti Líceum 45,69 mp
V. Ozsváth Diána Domokos Kázmér Szakközépiskola 1: 07,47 perc

 

Helyezés Lány 50 m mell döntő Idő
I. Lukács Henrietta Bolyai Farkas Elméleti Líceum 41,07 mp
II. Simon Katalin Báthory István Elméleti Líceum 44,41 mp
III. Filip Éva Márton Áron Főgimnázium 46,43 mp
IV. Kovács Kriszta-Nóra Csiky Gergely Főgimnázium 47,30 mp

 

S.sz 4×50 méter vegyes gyorsváltó első előfutam Idő
1. Báthory István Elméleti Líceum 2:17,71 perc
2. Márton Áron Főgimnázium 2:24,03 perc
3. Mikes Kelemen Elméleti Líceum 2:31,38 perc

 

S.sz 4×50 méter vegyes gyorsváltó második előfutam Idő
1. Bolyai Farkas Elméleti Líceum 2:07,77 perc
2. Apáczai Csere János Elméleti Líceum 2:09,41 perc
3. Csiky Gergely Főgimnázium 2:20,80 perc

 

Helyezés 4×50 méter vegyes gyorsváltó döntő Idő
I. Apáczai Csere János Elméleti Líceum 2:06,78 perc
II. Bolyai Farkas Elméleti Líceum 2:07,16 perc
III. Báthory István Elméleti Líceum 2:18,16 perc

IV.

Márton Áron Főgimnázium 2:26,05 perc

 

2016 Uszó Eredmények

IULIU HAȚIEGANU SPORTPARK ÚSZODA

VERSENYSZÁM HELYEZÉS NÉV
Fiúk 50 m gyors I Mihály Zsolt (Mikes Kelemen Elméleti Líceum)
II Bodis Tamás-Balázs (Apáczai Csere János Elméleti Líceum)
III Nagy Betegh Kázmér (János Zsigmond Unitárius Kollégium)
IV Mészáros Dávid (Marosvásárhelyi Református Kollégium)
Fiúk 50 m hát I Mihály Zsolt (Mikes Kelemen Elméleti Líceum)
II Urkán Péter (Báthory István Elméleti Líceum)
III Portik Ábel (Domokos Kázmér Szakközépiskola)
IV Manases Levente (Apáczai Csere János Elméleti Líceum)
Fiúk 100 m mell I Rogoz Lőrincz Erik (Onisifor Ghibu Elméleti Líceum)
II Mihály Zsolt (Mikes Kelemen Elméleti Líceum)
III Székely Sch. Márton (Bolyai Farkas Elméleti Líceum)
IV Portik Ábel (Domokos Kázmér Szakközépiskola)
Lányok 50 m gyors I Kovács Karolin (Németh László Elméleti Líceum)
II Simon Katalin (Báthory István Elméleti Líceum)
III Kocsis Hedvig (Csíky Gergely Elméleti Líceum)
IV Filip Éva (Márton Áron Főgimnázium)
Lányok 50 m hát I Tóth Naomi (Báthory István Elméleti Líceum)
II Török Enikő (Bolyai Farkas Elméleti Líceum)
III Filip Éva (Márton Áron Főgimnázium)
IV Kocsis Hedvig (Csíky Gergely Elméleti Líceum)
Lányok 100 m mell I Simon Katalin (Báthory István Elméleti Líceum)
II Székely Éva (Bolyai Farkas Elméleti Líceum)
III Filip Éva (Márton Áron Főgimnázium)
IV Kocsis Hedvig (Csíky Gergely Elméleti Líceum)
4×50 m vegyes gyorsváltó I Onisifor Ghibu Elméleti Líceum
II Bolyai Farkas Elméleti Líceum
III Csíky Gergely Elméleti Líceum
IV Apáczai Csere János Elméleti Líceum

Feltöltés alatt.

nevezz be a sportolimpiára!

I.Erdélyi Magyar Középiskolás Sportolimpia,
Kolozsvár, 2015. október 16-19.

Vegyél részt te is az Olimpián, az alábbi gombra kattintva megtalálhatóak a benevezéshez szükséges információk.